אודות

אודות יפית אלימלך

חברת הקוסמטיקה הפרא רפואית לאקלים הישראלי מבית יפית אלימלך נוסדה לפני למעלה מעשור. חברת יפית אלימלך בע"מ עוסקת בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה פרא רפואיים ייחודיים עם נוסחת Pro – difussion, נוסחה ייחודית המאפשרת ספיגה מוגברת של המוצרים בשכבות העור העמוקות.

המוצרים פותחו ע"י יפית אלימלך בשיתוף עם שני מדענים ממכון וייצמן ובמעבדות בישראל, שוויץ וגרמניה. הם נוסו על בני אדם בלבד, והוכחו כיעילים במיוחד לעומת כל המוצרים המתחרים.

כחברת קוסמטיקה פרא רפואית שמוצריה מותאמים לאקלים העולמי בכלל ולאקלים הישראלי בפרט, אנו מתמחים במתן פתרונות מקצועיים, זמינים ויעילים, תוך שיפור ושמירה על תקני איכות ובריאות גבוהים.

יפית אלימלך היא מותג שנבנה במשך שנים תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות, ידע וביטחון מלא בהצלחתן של הקוסמטיקאיות המטפלות ושביעות רצון הלקוחות.

חברת יפית אלימלך בע"מ צמחה מתוך תחושת שליחות ותשוקה לתת פתרונות של ממש לבעיות עור. החברה משתמשת בידע המקצועי ובחדשנות לייצר מוצרים שיביאו לשביעות הרצון המלאה של כל לקוחה ולקוח. החזון של יפית אלימלך שמתוכו צמחה וצומחת החברה עד היום הוא מציאת פתרונות אפקטיביים ויעילים ולכן היא גם נותנת אחריות מלאה לתוצאות.

החזון שלנו

החברה ידועה בתכשיריה הייחודים שנעזרים בטכנולוגיות החדשניות ביותר ובמרכיבים איכותיים ללא פשרות. השילוב, המינון והריכוז של החומרים הפעילים בכל מוצר מותאמים כך שיפעל ביעילות המרבית על העור ובצורה נכונה.

חברת יפית אלימלך בע"מ נושאת בגאווה את דגל ההצלחה בתיקון נזקי העור ברמות שונות, בצורה היעילה והבטוחה ביותר. המוצרים נותנים פתרון למגוון בעיות כגון: אנטי-אייג'ינג, אקנה, פיגמנטציה ועוד. הוא משווק לקוסמטיקאיות מקצועיות בלבד ואינו נמכר ברשתות שיווק או באינטרנט. הדרכות, קורסים וימי עיון. ניתנים מדי שבוע. המדריכים מלמדים את צורות הטיפול הנכונות והמוכחות בטיפולי פנים במכון ובטיפול ביתי, כהמשך לטיפול במכון וכתחזוקה משלימה.

בנוסף, הקוסמטיקאיות והמפיצים של המותג מקבלים הדרכות שבועיות להתפתחות אישית ועסקית כדי לשפר את איכות חייהם, להגדיל את ההכנסה החודשית ולחיות ברווחה כלכלית שהם שואפים אליה.

החברה נמצאת בתהליך של צמיחה מתמדת.

באמצעות הרחבת הקהילה המשגשגת של הקוסמטיקאיות, לקוחות הקצה ואנשי צוות נוספים והיא מקיימת הדרכות פיזיות ואינטרנטיות באופן קבוע.

יפית אלימלך מבטיחה לשותפיה תוכנית עסקית כדאית כאשר היא מחויבת להמשיך ולהביא את היצירתיות שלה לידי ביטוי בדרכים חדשות תוך הבטחת שפע לכל הצדדים.

מוצרי יפית אלימלך הם קו מוצרים קוסמטי פרא רפואי חדשני שמוציא את העור שלנו לחופשי.

​לא עוד מוצרים היוצרים תחושת שמנוניות וכבדות, לא עוד מוצרים הגורמים להזעה וגירוי אלא מוצרים היוצרים תחושה נעימה ומראה בריא וחלק לעור.

העבודה הקשה במעבדות אפשרה לנו לייצר מוצרים עם נוסחת ה- Pro-diffusion, נוסחה ייחודית המשפרת משמעותית את יכולת הספיגה של הקרמים בעור ויוצרת אפקט כפול:

  • הזנה טובה יותר של העור במינרלים ובחומרי העשרה מטפחים
  • הרגשה קלה ואוורירית
אודות
liv
ליב
קוסמטיקאית

הקוסמטיקאית שלי אמרה יש לי משהו להציע לך שאני עושה כבר שנים – ואני יכולה להגיד לכן שתוך 3 חודשים (ואפילו שינויים אחרי כמה שבועות) אני סוף סוף רואה את העור שיש לי מתחת. אני חושבת שלכל קוסמטיקאית שרוצה תכשיר שעושה עבודה ולקוחות מרוצים… ערכת ההבהרה של יפית אלימלך.

נועה
נעה נמש
מטופלת

הגעתי ליפית אלימלך לפני שבועיים בפעם הראשונה, דרך הפייסבוק. אני סובלת מעור אקנטי במשך שנים, אחרי שימוש במוצרים לא טובים שהשאירו צלקות. ראיתי את הבנות שמדברות על איך שהיא עזרה להן ואיך העור שלהן השתנה. הייתי סקפטית, אבל אחרי שבועיים העור שלי הרבה יותר נעים למגע, נעלמו לי המון פצעים ואני אפילו עוד לפני טיפול… מרגישים שהמוצרים מאוד איכותיים.

dikla
דקלה לוי
מטופלת

הגעתי ליפית אלימלך דרך המלצה של חברה, שהגיעה אליה דרך חברה שהייתה אצל קוסמטיקאית שמשתמשת במוצרים שלה. אני סובלת מבעיית פיגמנטציה כבר די הרבה זמן, בתור בעלת מותג אופנה אני צריכה להיראות טוב כל הזמן. התחלתי להשתשמ בערכת הבהרה של יפית אלימלך – ואין לי מילים. זה מדהים. המקציף שלה חבל על הזמן. מרגישים שמורידים את כל הלכלוך של היום.

"אני גאה להגיש לך את קו המוצרים שלי המבוסס על נוסחת ה- Pro-diffusion, מוצרי איכות קוסמטיים קלי ספיגה ופרא רפואיים המותאמים לאקלים הישראלי ומאפשרים לך לטפח את העור ברמה הגבוהה והפעילה ביותר מבלי להתפשר על הנוחות וההרגשה הטובה."

אנו מייצרים ערך ללקוחותינו באמצעות איכות מוצרים גבוהה ביותר, פיתוחים חדשניים, ייעוץ והכוונה אישית ואנו שואפים להמשיך ולהיות אבן דרך בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית בארץ ובעולם.

חברת יפית אלימלך מקפידה להשתמש בפיתוחים הטכנולוגים החדשים המאפשרים להגיב לצורכי השוק בארץ ובעולם ולגרום לאנשים תחושת אושר, העצמת ביטחונם העצמי, ושיפור איכות חיים ובריאותם כתוצאה מכך.

הנוסחה לניהול קליניקה משגשגת:

להזנקת ביצועי הקליניקה: